VRH „A“

19.6.2016 se narodilo sedm štěňátek, tři holčičky a čtyři kluci.

Rodokmen

Matka: BRIXIE Trixtan (česká fenka bílá s žíháním) je úžasná coursingová závodnice. Je Českým coursingovým šampionem a Coursingovým mistrem Čech a Moravy roku 2014. V roce 2014 se též stala Českým coursingovým vítězem. V mezinárodních závodech se umisťuje v horní polovině startovního pole, obdržela 2x titul CACIL a 1x res.CACIL. Je vítězkou pro krásu a výkon KCHCH ADP 2014 a SKCHCH 2015. Také získala šampionát krásy Česka, Slovenska a Polska. Brixie byla vybrána do reprezentačního týmu na Evropském coursingovém mistrovství v letech 2014 i 2015.

Otec: Fierce Fireball BLAZE (červený Maďarský pes,žijící na Slovensku) je mladým úspěšným coursingovým závodníkem. Je velmi nadějný. Na podzim roku 2014 získal coursingovou licenci a nyní má již 10x titul CACIL a 3x res.CACIL. Splnil podmínky pro udělení Mezinárodního coursingového šampiona. Je Coursingovým šampionem ČR a Coursingovým mistrem Slezska (PL) a Moravy 2015. Jeho rodiče jsou velice úspěšní v coursingu i na výstavách. Blazeova matka „Mili“ je Mezinárodním šampionem krásy, Coursingu i Krásy a výkonu. Blazeův otec „Gordon“ je Mezinárodním coursingovým šampionem, Coursingovým šampionem 6 zemí a také Šampionem krásy Slovenska, Maďarska a Polska. Budoucí tatínek štěňátek Blaze vyhrál v roce 2015 dva prestižní coursingové seriály Euro CUP a V4 Cup a obsadil 6. místo na Coursingovém mistrovství Evropy v Helsinkách. V den narození štěňátek se stal Mistrem Evropy.

Rodokmen vrhu kombinuje vynikající coursingové závodníky, standardní typ a krásu whippetů. Rodiče štěňátek mají korektní výšku, vynikající charakter a na coursingovém poli jsou opravdovými bojovníky.

Očekáváme rychlá zdravá štěňátka se skvělým temperamentem a standardním vzhledem. Štěňátka budou vyrůstat s námi a se svou maminkou Brixie doma v bytě a budou socializovaná. Na odchod do nových domovů budou připravena po očkování a odčervení. Všechna štěňátka budou mít čip, pas, kupní smlouvu a průkaz původu.

Březost

Všechna štěňátka z vrhu „A“ jsou v milujících coursingových domovech po Evropě, jak můžete vidět na mapě

Dále najdete profily štěňátek, které budeme postupně doplňovat

Za dárky pro mininka děkujeme